قوانین و مقررات

قونقا یدک با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات برنامه اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس و شماره تلفن مورد نیاز است. درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، قونقا یدک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و قونقا یدک تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
قونقا یدک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، قونقا یدک می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات قونقا یدک، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به قونقا یدک اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه قونقا یدک را از خود سلب می‌کند. قونقا یدک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای قونقا یدک وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات، ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که قونقا یدک همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی قونقایدک و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و قونقا یدک حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد. همچنین به اطلاع می رساند با توجه به نوسانات شدید قیمت قطعات در بازار، ممکن است به دلیل حجم بالای تعداد محصولات قیمت بعضی محصولات به روز رسانی نشده باشد. لذا پس از ثبت سفارش با مشتری تماس گرفته شده و قیمت روز به ایشان اطلاع رسانی میگردد و در صورت پذیرش مشتری فاکتور روز صادر می گردد.

X